Firemní a soukromé akce

Firemní a soukromé akce

Panství Velichov se nachází v čisté, neporušené přírodě a má své osobité kouzlo, které na Vás udělá dojem. Pojí se s historií a umožní Vám nadechnout se čistého vzduchu z okolních lesů, ocenit klid soukromí, mimo pracovního prostředí a uspěchaného města, a oslávit se svými známými, přáteli či partnery různé události.

Panství Velichov – interiérProstory Velichova mají styl a hodí se pro jakoukoli soukromou a firemní akci. Přijeďte k nám oslavit své narozeniny, výročí, firemní párty nebo prezentaci, grilovačku, či jen tak si posedět se svými známými a na chvíli zastavit čas. Nabízíme Vám prostory a pokud necháte vše na nás, Vaši akci rádi kompletně zařídíme.

Na panství je příjemné venkovní posezení s altánkem, které určitě rádi využijete v letní sezóně. Možná se Vám bude hodit, že z Vašich oslav nemusíte pospíchat, protože Vám nabídneme ubytování v útulných a pohodlných pokojích s celkovou kapacitou 40 osob.

Panství Velichov – firemní a soukromé akceRelax, sport a atrakce

Kdo nezvládá celý den si hovět a hostit se, určite si u nás rád zahraje tenis nebo kulečník, využije golfový vozík nebo si dopřeje projížďku po okolí historickou mašinkou. A samozřejmě se nabízí potulky po okolí, které vždy "vyčistí hlavu" a inspirují.

Degustace vín

Máte rádi vína, resp. je rádi ochutnávate? Pozvěte své přátele a obchodní partnery na degustaci vín a prohlídku pískovcových a kamenných sklepů, které zároveň slouží jako privátni archiv vín.

Nově jsme ve sklepních prostorech zařídili stylovou dobovou vinárnu, ve které můžete degustovat víno a pochutnávat si na grilovaných či jiných specialitách.

Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídka
prostor Panství Velichov

Spustit


Virtuální prohlídka
sklepů a vinárny na Velichově

Spustit

Co je u nás nového

Degustační menu

26. 1. 2020

- Plánujete u nás svatbu a váháte, které svatební menu zvolit? - Chcete znát kvalitu naší domácí kuchyně? - Nebo si chcete jen pár minut od města dopřát klidný oběd či... číst více »

Více novinek

Motorový kočár Daimler 1895

Daimler 1895


Panství Velichov na mapěmapa webu

Navigace


[ ? k obsahu ? ]