Firemní a soukromé akce

Firemní a soukromé akce

Panství Velichov se nachází v čisté, neporušené přírodě a má své osobité kouzlo, které na Vás udělá dojem. Pojí se s historií a umožní Vám nadechnout se čistého vzduchu z okolních lesů, ocenit klid soukromí, mimo pracovního prostředí a uspěchaného města, a oslávit se svými známými, přáteli či partnery různé události.

Panství Velichov – interiérProstory Velichova mají styl a hodí se pro jakoukoli soukromou a firemní akci. Přijeďte k nám oslavit své narozeniny, výročí, firemní párty nebo prezentaci, grilovačku, či jen tak si posedět se svými známými a na chvíli zastavit čas. Nabízíme Vám prostory a pokud necháte vše na nás, Vaši akci rádi kompletně zařídíme.

Na panství je příjemné venkovní posezení s altánkem, které určitě rádi využijete v letní sezóně. Možná se Vám bude hodit, že z Vašich oslav nemusíte pospíchat, protože Vám nabídneme ubytování v útulných a pohodlných pokojích s celkovou kapacitou 40 osob.

Panství Velichov – firemní a soukromé akceRelax, sport a atrakce

Kdo nezvládá celý den si hovět a hostit se, určite si u nás rád zahraje tenis nebo kulečník, využije golfový vozík nebo si dopřeje projížďku po okolí historickou mašinkou. A samozřejmě se nabízí potulky po okolí, které vždy "vyčistí hlavu" a inspirují.

Degustace vín

Máte rádi vína, resp. je rádi ochutnávate? Pozvěte své přátele a obchodní partnery na degustaci vín a prohlídku pískovcových a kamenných sklepů, které zároveň slouží jako privátni archiv vín.

Nově jsme ve sklepních prostorech zařídili stylovou dobovou vinárnu, ve které můžete degustovat víno a pochutnávat si na grilovaných či jiných specialitách.

Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídka
prostor Panství Velichov

Spustit


Virtuální prohlídka
sklepů a vinárny na Velichově

Spustit

Co je u nás nového

Kniha návštěv 2019

4. 3. 2020

Na web jsme přidali návštěvní knihu pro rok 2019 s příspěvky od našich hostů, pro které jsme pořádali akce a svatby na Velichově. Ohlasy klientů v roce 2019 zde

Více novinek

Motorový kočár Daimler 1895

Daimler 1895


Panství Velichov na mapěmapa webu

Navigace


[ ? k obsahu ? ]