Co Vám nabízíme na Panství Velichov

Jedinečné prostředí pro Vaše akce

Panství VelichovPozvěte své obchodní partnery, investory nebo dodavatele do stylového prostředí Velichova na jednání, školení, prezentace a další firemní akce. Stejně tak můžete na Velichově oslavit své narozeniny, výročí nebo jinou soukromou událost.

Vychutnejte si dlouhé letní večery s Vašimi přáteli, rodinou, obchodními partnery u našeho grilu. Na panství máme příjemné venkovní posezení, daleko od rušného města, v soukromí vesnického prostředí.

Nechte si od nás připravit svatbu na klíč v prostorech, které umocní Vaše romantické chvíle. Zajistíme kvalitní svatební hostinu včetně svatebního obřadu...

Na Velichově máte také možnost ubytování. Útulné pokoje jsou Vám k dispozici, takže si můžete prodloužit zábavu do pozdních hodin. Kapacita ubytování je 40 osob.

Panství Velichov – dobová vinárna

Degustace vín, zábava a atrakce

Aby toho nebylo málo, je Vám k dispozici tenisový kurt, kulečník, dámský dobový kočár, jedno z prvních vyrobených aut – Daimler 1895, golfový vozík, historický vláček, na kterém si můžete udělat projížďku po Velichově a pořádně to u nás roztočit. Pro děti jsme postavili dvě nové dětské hřiště. Více na stránce Zábava a atrakce

Nebo jste fajnšmeker na vína a rád ochutnáte spolu s Vašimi přáteli či spolupracovníky kvalitní staré víno v unikátních pískovcových sklepech, kterými Vás rádi provedeme a které slouží zároveň jako privátní archiv vín.
V naší nově zařízené starobylé vinárně s velkým kozubem si kromě vína pochutnáte na grilovaném selátku a dalších specialitách.

Rezervujte si termín pro svou akci

Na webu se můžete podívat na volné termíny on-line a případně si vybraný termín pro svou akci rovnou rezervovat.

Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídka
prostor Panství Velichov

Spustit


Virtuální prohlídka
sklepů a vinárny na Velichově

Spustit

Co je u nás nového

Kniha návštěv 2019

4. 3. 2020

Na web jsme přidali návštěvní knihu pro rok 2019 s příspěvky od našich hostů, pro které jsme pořádali akce a svatby na Velichově. Ohlasy klientů v roce 2019 zde

Více novinek

Motorový kočár Daimler 1895

Daimler 1895


Panství Velichov na mapěmapa webu

Navigace


[ ? k obsahu ? ]